Installatietechniek Raalte
Nieuws | Contact | Vacatures
Over ITR Particulier Zakelijk
24/7 Beschikbaar
Duurzaam wonen
Vertrouwd
 
25 jaar ervaring

Contact

 

Installatie Techniek Raalte
Boeierstraat 7
8102 HS Raalte

administratie
Tel : 0572-353225
Fax : 0572-360069
Mail : info@installatietechniekraalte.nl

 

0572-349458       Dhr. W. Overmars               wovermars@installatietechniekraalte.nl

0572-349457       Dhr. E. Korbeld                   ekorbeld@installatietechniekraalte.nl

0572-349456       Magazijn

0572-349455       Dhr. E. Harbrink                  eharbrink@installatietechniekraalte.nl

0572-349454       Dhr. M. Peric                       mperic@installatietechniekraalte.nl

0572-349453       Dhr. S. Overmars                sovermars@installatietechniekraalte.nl

0572-349452       Dhr. S. Ender                      sender@installatietechniekraalte.nl

0527-349451       Dhr. R. Jonkman                 rjonkman@installatietechniekraalte.nl

 

Installatietechniek Raalte is gevestigd op industrieterrein 'De Zegge' in Raalte:


Grotere kaart weergeven

Installatietechniek Raalte is STEK erkend
Installatietechniek Raalte - KOMO INSTALL gecertificeerd
Installatietechniek Raalte - VCA gecertificeerd